Προσωπικό

Ονοματεπώνυμο Ειδικότητα
Χρηστίδου Αργυρώ Νηπιαγωγός (Διευθύντρια Νηπιαγωγείου)
Διοκαράντου Βάσια Νηπιαγωγός
Καφούρου Μαρίνα Νηπιαγωγός
Ρίζου- Λάμαρη Χριστίνα Νηπιαγωγός
Φαφαλιού Πετρούλα Νηπιαγωγός
Καραμπότη Μαίρη Νηπιαγωγός
Κυράννου Αγγενίκα Νηπιαγωγός
Λούλου Φανή Βοηθός Νηπιαγωγού
Γανιά Φωτεινή Καθηγήτρια Αγγλικών
Παππά Χριστίνα Καθηγήτρια Γαλλικών
Ποντικέας Νίκος Καθηγήτρια Φυσικής Αγωγής
Ρηγοπούλου Νάνσυ Θεατρολόγος
Ονοματεπώνυμο Ειδικότητα
Κοντοστέργιος Γιώργος Δάσκαλος (Διευθυντής Δημοτικού, Γενικός Συντονιστής Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης SJA)
Αϊδινοπούλου Βάλια Δασκάλα (Υποδιευθύντρια Δημοτικού)
Πένυ Γαζή Δασκάλα
Ζαμπέτα Ρένα Δασκάλα
Καμολίνου Νατάσα Δασκάλα
Κουτρουμπούση Μαρία Δασκάλα
Κουτσαφτούλη Κωνσταντίνα Δασκάλα
Λιαμή Άννα Δασκάλα
Μιγαδάκη Δέσποινα Δασκάλα
Μιχαλιάδου Βάσω Δασκάλα
Μπρέχα Φρόσω Δασκάλα
Μυλωνά Σεβαστή Δασκάλα
Ξένου Φωφώ Δασκάλα
Παληού Μένια Δασκάλα
Πανταζοπούλου Παναγιώτα Δασκάλα
Παυλίδου Λία Δασκάλα
Σαγιά Χάρις Δασκάλα
Αποστολάκης Γιάννης Δάσκαλος
Αράπης Δημήτρης Δάσκαλος
Καλογερόπουλος Γιάννης Δάσκαλος
Περάκης Γιώργος Δάσκαλος
Κόλλια Τέτα Καθηγήτρια Φυσικής Αγωγής
Μοναστηρίδου Γωγώ Καθηγήτρια Φυσικής Αγωγής
Νοτοπούλου Βάσια Καθηγήτρια Φυσικής Αγωγής
Βενιέρης Νίκος Καθηγητής Μουσικής
Μούσουρας Δημήτρης Καθηγητής Μουσικής
Σβολόπουλος Νίκος Καθηγητής Εικαστικών
Ρούσσος Πέτρος Καθηγητής Θεολογίας
Κίτσος Θεόδωρος Καθηγητής Πληροφορικής
Ονοματεπώνυμο Ειδικότητα
Θεοδωρίδη Ελεάνα Καθηγήτρια Φυσικής (Διευθύντρια Γυμνασίου)
Πατέρα Μαίρη Καθηγήτρια Φιλολογίας (Υποδιευθύντρια Γυμνασίου)
Βίλλα Παρασκευή Καθηγήτρια Φιλολογίας
Γαλάνη Μάρω Καθηγήτρια Φιλολογίας
Δροσοπούλου Μαρία Καθηγήτρια Φιλολογίας
Μαραθεύτη Μαριλένα Καθηγήτρια Φιλολογίας
Μοναστηριώτης Μάνος Καθηγητής Φιλολογίας
Ευθυμιάδης Γιάννης Καθηγητής Φιλολογίας
Νάκας Παναγιώτης Καθηγητής Φιλολογίας
Αρμάου Αντωνία Καθηγήτρια Μαθηματικών
Καρινιωτάκης Νίκος Καθηγητής Μαθηματικών
Κυριακούλης Γιώργος Καθηγητής Μαθηματικών
Ξενόπουλος Γιάννης Καθηγητής Μαθηματικών
Κεφάλα Αναστασία Καθηγήτρια Βιολογίας
Μπουχάγερ Ευτυχία Καθηγήτρια Χημείας
Κοϊνάκης Γιώργος Καθηγητής Φυσικής
Φαφαλιού Ελένη Καθηγήτρια Θεολογίας
Σάρδης Μάριος Καθηγητής Θεολογίας
Ρούσσος Πέτρος Καθηγητής Θεολογίας
Μοναστηρίδου Γωγώ Καθηγήτρια Φυσικής Αγωγής
Φυγετάκης Στέφανος Καθηγητής Φυσικής Αγωγής
Αλεβιζάκης Δημήτρης Καθηγητής Φυσικής Αγωγής
Ποντικέας Νίκος Καθηγητής Φυσικής Αγωγής
Γκάτσος Έκτορας Καθηγητής Πληροφορικής (Γενικός Συντονιστής Πληροφορικής SJA)
Αδαμίδη Λιλάντα Καθηγήτρια Οικονομίας
Θειακογιάννη Ελένη Καθηγήτρια Τεχνολογίας
Μούσουρας Δημήτρης Καθηγητής Μουσικής
Σβολόπουλος Νίκος Καθηγητής Εικαστικών
Σιατραβάνη Αναστασία Καθηγήτρια Κοινωνιολογίας
Αδαμοπούλου Μαρία Καθηγήτρια Γαλλικών
Βασιλείου Ελεάννα Καθηγήτρια Γαλλικών
Βερτούδου Ελευθερία Καθηγήτρια Γαλλικών
Βουτσίνου Αγάπη Καθηγήτρια Γαλλικών
Γκρουλλέρο Νέβη Καθηγήτρια Γαλλικών
Δελία Άννα-Μαρία Καθηγήτρια Γαλλικών
Ζαχαριά Κική Καθηγήτρια Γαλλικών
Ζωγράφου Σωτηρία Καθηγήτρια Γαλλικών
Λεοντιάδου Σοφία Καθηγήτρια Γαλλικών
Μαριόλη Ξένια Καθηγήτρια Γαλλικών
Μαντζακίδη Μαρία Καθηγήτρια Γαλλικών
Πάλλη Βίβιαν Καθηγήτρια Γαλλικών
Ρούσσου Ελπίδα Καθηγήτρια Γαλλικών
Ντενίζ Ρώτα Καθηγήτρια Γαλλικών
Τσιτούρη Ρούλα Καθηγήτρια Γαλλικών
Ασυριάν Ντόρα Καθηγήτρια Αγγλικών (Γενική Συντονίστρια Αγγλικών SJA)
Ζαχαροπούλου Εβίνα Καθηγήτρια Αγγλικών
Παρίση Εύη Καθηγήτρια Αγγλικών
Αλοΐζου Γεωργία Καθηγήτρια Αγγλικών
Χιονίδη Σοφία Καθηγήτρια Αγγλικών
Αρβανίτη Γιώτα Καθηγήτρια Αγγλικών
Διαμαντάρα Ειρήνη Καθηγήτρια Αγγλικών
Πετροπούλου Σοφία Καθηγήτρια Αγγλικών
Τσιμένη Διαλεκτή Καθηγήτρια Αγγλικών
Ονοματεπώνυμο Ειδικότητα
Καρυοφύλλης Δημοσθένης Καθηγητής Βιολογίας (Διευθυντής Λυκείου)
Γερακιανάκη Έλενα Καθηγήτρια Πληροφορικής (Υποδιευθύντρια Λυκείου)
Βίλλα Παρασκευή Καθηγήτρια Φιλολογίας
Αγγελική Βώκου Καθηγήτρια Φιλολογίας (Γενική Συντονίστρια Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης SJA)
Γαλάνη Μάρω Καθηγήτρια Φιλολογίας
Δακορώνια Μαρία Καθηγήτρια Φιλολογίας (Γενική Συντονίστρια Ποιμαντικής SJA)
Δροσοπούλου Μαρία Καθηγήτρια Φιλολογίας
Πατέρα Μαίρη Καθηγήτρια Φιλολογίας
Παπαζαφειροπούλου Μαρία Καθηγήτρια Φιλολογίας
Καλλίλα Αιμιλία Καθηγήτρια Φιλολογίας
Κουτρουμπέλη Λίτσα Καθηγήτρια Φιλολογίας
Μαραθεύτη Μαριλένα Καθηγήτρια Φιλολογίας
Μοναστηριώτης Μάνος Καθηγητής Φιλολογίας
Ευθυμιάδης Γιάννης Καθηγητής Φιλολογίας
Νάκας Παναγιώτης Καθηγητής Φιλολογίας
Δαρμής Νίκος Καθηγητής Φιλολογίας
Αρμάου Αντωνία Καθηγήτρια Μαθηματικών
Βαμβακάρης Λεονάρδος Καθηγητής Μαθηματικών
Καρινιωτάκης Νίκος Καθηγητής Μαθηματικών
Κυριακούλης Γιώργος Καθηγητής Μαθηματικών
Λειβαδίτης Γιώργος Καθηγητής Μαθηματικών
Ξενόπουλος Γιάννης Καθηγητής Μαθηματικών
Κεφάλα Αναστασία Καθηγήτρια Βιολογίας
Μπουχάγερ Ευτυχία Καθηγήτρια Χημείας
Ιώαννου Μαρίνος Καθηγητής Χημείας
Γεροντόπουλος Στέφανος Καθηγητής Χημείας
Θεοδωρίδη Ελεάνα Καθηγήτρια Φυσικής
Σωκράτης Στουραΐτης Καθηγητής Φυσικής
Κοϊνάκης Γιώργος Καθηγητής Φυσικής
Φαφαλιού Ελένη Καθηγήτρια Θεολογίας
Σάρδης Μάριος Καθηγητής Θεολογίας
Ρούσσος Πέτρος Καθηγητής Θεολογίας
Μοναστηρίδου Γωγώ Καθηγήτρια Φυσικής Αγωγής
Αλεβιζάκης Δημήτρης Καθηγητής Φυσικής Αγωγής
Ποντικέας Νίκος Καθηγητής Φυσικής Αγωγής
Φυγετάκης Στέφανος Καθηγητής Φυσικής Αγωγής
Γκάτσος Έκτορας Καθηγητής Πληροφορικής (Γενικός Συντονιστής Πληροφορικής SJA)
Αδαμίδη Λιλάντα Καθηγήτρια Οικονομίας
Θειακογιάννη Ελένη Καθηγήτρια Τεχνολογίας
Μούσουρας Δημήτρης Καθηγητής Μουσικής
Σβολόπουλος Νίκος Καθηγητής Εικαστικών
Σιατραβάνη Αναστασία Καθηγήτρια Κοινωνιολογίας
Ονοματεπώνυμο Ειδικότητα
Ασυριάν Ντόρα Καθηγήτρια Αγγλικών (Γενική Συντονίστρια Αγγλικών SJA)
Παρίση Εύη Καθηγήτρια Αγγλικών (Βοηθός συντονιστή για το Γυμνάσιο – Λύκειο Jeanne d’Arc)
Ζαχαροπούλου Εβίνα Καθηγήτρια Αγγλικών (Βοηθός Συντονιστή για το Δημοτικό Jeanne d’Arc)
Αλοΐζου Γεωργία Καθηγήτρια Αγγλικών
Αναπλιώτη Μαρία Καθηγήτρια Αγγλικών
Πετροπούλου Σοφία Καθηγήτρια Αγγλικών
Αρβανίτη Γιώτα Καθηγήτρια Αγγλικών
Γανιά Φωτεινή Καθηγήτρια Αγγλικών
Χιονίδη Σοφία Καθηγήτρια Αγγλικών
Διαμαντάρα Ειρήνη Καθηγήτρια Αγγλικών
Ξυδούς Τζίνα Καθηγήτρια Αγγλικών
Τσιμένη Διαλεκτή Καθηγήτρια Αγγλικών
Ονοματεπώνυμο Ειδικότητα
Βλαβιανού Αντιγόνη Επιστημονική Σύμβουλος Συντονισμού Γαλλικού Τμήματος SJA
Λισσόργκ Ζοέλ Καθηγήτρια Γαλλικών (Παιδαγωγική Υπεύθυνη για τα Επίπεδα DELF B1 & Sorbonne B2)
Οντίλ Ταφλέ Καθηγήτρια Γαλλικών (Παιδαγωγική Υπεύθυνη για τα Επίπεδα Sorbonne C1 & Sorbonne C2)
Ρούσσου Ελπίδα Καθηγήτρια Γαλλικών (Παιδαγωγική Υπεύθυνη για τα Επίπεδα DELF A1 & DELF A2)
Λεοντιάδου Σοφία Καθηγήτρια Γαλλικών (Παιδαγωγική Υπεύθυνη για τα γαλλικά στο Δημοτικό)
Δελία Άννα-Μαρία Καθηγήτρια Γαλλικών
Τσιτούρη Ρούλα Καθηγήτρια Γαλλικών
Τσακίρογλου Μαρία Καθηγήτρια Γαλλικών
Γκρουλλέρο Νέβη Καθηγήτρια Γαλλικών
Ντενίζ Ρώτα Καθηγήτρια Γαλλικών
Παππά Χριστίνα Καθηγήτρια Γαλλικών
Κατρίνη Εύη Καθηγήτρια Γαλλικών
Μαντζακίδη Μαρία Καθηγήτρια Γαλλικών (Υπεύθυνη Γραφείου Γαλλικών)
Βερτούδου Ελευθερία Καθηγήτρια Γαλλικών
Βουτσίνου Αγάπη Καθηγήτρια Γαλλικών
Μαριόλη Ξένια Καθηγήτρια Γαλλικών
Αδαμοπούλου Μαρία Καθηγήτρια Γαλλικών
Βασιλείου Ελεάννα Καθηγήτρια Γαλλικών
Πάλλη Βίβιαν Καθηγήτρια Γαλλικών
Ζωγράφου Σωτηρία Καθηγήτρια Γαλλικών
Τασοβασίλη Μπέσυ Καθηγήτρια Γαλλικών
Ζαχαριά Κική Καθηγήτρια Γαλλικών